מטפלת רגשית לילדים בשיטת NLP
055-305-9171 

WHATSAPP_ICON2.jpg
הבית שלנו
בני נוער
הקניית כישורים חברתיים
תוצאות
העלאת בטחון עצמי
תוצאות
שיפור דימוי עצמי
תוצאות
יציאה מבדידות
תוצאות
הקניית הרגלים נכונים
תוצאות
טיפול בבעיות רגשיות
תוצאות
התמודדות עם טראומות
תוצאות
ירידה במשקל
תוצאות

מטפלת רגשית לילדים בשיטת NLP

NLP זו שיטה שלומדת את המבנים הפנימיים של האדם שמאפשרים לו לחוות, להרגיש, לחשוב ולהתנהג עפ"י האישיות שלו. השיטה מאפשרת לעשות שינויים בדפוסים אוטומטיים כמו דפוסי חשיבה, רגש והתנהגות- שמנהלים אותו ולעיתים אף מעכבים אותו.

שיטת ה-NLP מאפשרת לנו למצוא איזון רגשי ונפשי כדי שיהיה לנו יותר קל להתמודד עם מה שקורה לנו ועם מה שקורה מסביבנו. ע"י הכרה את עצמנו יותר לעומק, ניתן לקחת שליטה על המחשבות, הרגשות והפעולות שלנו כך שהם יועילו לנו.

ברגע שאנחנו מבינים לעומק את המנגנונים המפעילים ומנהלים אותנו, אנחנו אלה שיכולים לנהל אותם ולשלוט עליהם. ע"י התאמת המחשבות שלנו לכיוון הנכון, נוכל בעצם לשלוט על התת-מודע שלנו ולהפיק מכך דפוסי מחשבה שמועילים לנו.

שפת ה-NLP יכולה להפוך לדרך חיים ובעזרתה ניתן ליישם את החוזקות שלנו ובכך ליצור שינויים בחיינו שיחזיקו לאורך זמן. זה בעצם סוג של טיפול רגשי- חיזוק ביטחון עצמי אצל ילדים.

טיפול רגשי לילדים ונוער בגיל ההתבגרות

מחפשים פסיכולוג ילדים? בואו תנסו שיטה חדשנית כדי לזהות חסמים בגיל ההתבגרות. ילדים ונוער לא תמיד מודעים לחוזקות ולאיכויות שיש להם. בתהליך של הקניית דפוסי חשיבה חיובית אפשר לחזק להם את הבטחון העצמי. התקפי זעם? התפרצויות כעס? ברגע שלומדים לזהות מחשבות שליליות ומה גורם להן, ניתן להרגיל את התת מודע לתגובות שמועילות לנו. בעזרת קלפי מודעות ופעילות של יצירה בהתאם לכל גיל, ניתן לעבור תהליך של העצמה אישית והתפתחות. טיפול רגשי בגיל ההתבגרות: זה הזמן להקדיש לצמיחה אישית.

הקניית כישורים חברתיים לילדים ונוער

מיומנויות חברתיות בהחלט ניתנות לשיפור תוך כדי תהליך של מודעות עצמית. כדי שילדים ונוער יגשימו את מלוא הפוטנציאל שלהם, הם זקוקים לכישורים חברתיים. כישורים חברתיים עוזרים להם לנהל את הרגשות והמחשבות שלהם, להתמודד עם אתגרי החיים וכמובן לבטא את עצמם. מיומנויות חברתיות ותקשורתיות חשובות במיוחד בגיל ההתבגרות מכיוון שבתקופה הזו עוברים המון שינויים. הרבה יותר קל להם להשתלב בחברה אם הם קודם כל מקבלים את עצמם. אחרי שיש בטחון בעצמי, הם פתאום מרגישים יותר עם בטחון גם בחברה.

טיפול רגשי לילדים בקריות- תת-מודע

צור קשר

 בצפון NLP ליאורה-מטפלת בשיטת 

כתובת: קרית חיים

אימייל: info@pupik.org

 055-305-9171

עובדות מעניינות על התת-מודע: תת-מודע

טיפול רגשי לילדים בחיפה- תת-מודע

אז מה בעצם מקבלים?

שיגרה של הרגלים נכונים

מטרה

סביבה תומכת לשיתוף ללא שיפוט

חברה

יישום כלים נרכשים גם בבית

משימות

תמיכה בווטסאפ

ווטסאפ

שיחות פרונטליות- פגישה פעם בשבוע

פגישות אישיות

גילוי חוזקות אישיות

גביע

שינוי פרשנויות ע"י חשיבה יצירתית

יצירתיות

פיתוח מודעות עצמית

זכוכית מגדלת

מבצע מאי 2022

תהליכי העצמה לילדים ונוער

4 מפגשים- תהליך קצר למיקוד בהתמודדות 

Pink Bubbles_edited.jpg

היכרות, בחירת נושא להעצמה, בירור חסמים ואמונות, גילוי חוזקות אישיות והקניית כלים לעבודה עצמית.

4 מפגשים

230 ש"ח למפגש

המפגשים יתקיימו אחת לשבוע

תהליך העצמה בסיסי

Splash Fluid_edited.jpg

היכרות, בחירת נושא להעצמה, יצירת שיגרת הרגלים מעצימים, בירור חסמים ואמונות, גילוי חוזקות אישיות, שיפור מערכות יחסים בדינמיקה המשפחתית  והקניית כלים לעבודה עצמית.

10 מפגשים

200 ש"ח למפגש

המפגשים יתקיימו אחת לשבוע

תהליך העצמה מלא

Pink Balloons_edited.jpg

פיתוח מוטיבציה פנימית, התמודדות עם אתגרים, הפנמת הקשר בין המחשבות, הרגשות וההתנהגות.

4 מפגשים (כתהליך המשך)

200 ש"ח למפגש

המפגשים יתקיימו אחת לשבועיים 

ליווי ביישום העוצמות

עוד לא החלטתם? שלחו הודעה לקבלת פרטים נוספים...

העצמה אישית לילדים

ליאורה-מטפלת 

כתובת: קרית חיים

אימייל: info@pupik.org 

   אתר: pupik.org

 055-305-9171

טיפול רגשי לילדים

טיפול רגשי בעזרת שיטת NLP יכול לעזור לילדים לעבד את המידע שהמוח שלהם קולט מהסביבה. עם הכוונה נכונה הם יכולים להתרגל לדפוסי חשיבה חיוביים ולפעול בצורה שתועיל להם.

העצמה ומודעות

דרך משחקים, קלפי מודעות ועבודות יצירה ניתן "להגיע" אל הילד ואל המחשבות שלו והרגשות שלו. כך ניתן לעזור לו להאמין בעצמו ולפעול מתוך שיקול דעת ומודעות עצמית ללא חששות.

הרמוניה במשפחה

יחסים בין אחים במשפחה בד"כ מבוססים על אמונות מגבילות שהילדים אימצו לעצמם עם השנים. הדרך ליישר את ההדורים בין אחים היא קודם להבחין בין אמונות שהם עובדות לבין אמונות לא נכונות.

בטחון עצמי בילדים

העלאת ביטחון עצמי אצל ילדים מתחיל קודם כל באיך שהם רואים את עצמם. הרגשת השייכות שלהם מתבטאת באיך שהם רואים את עצמם, איך שהאחר רואה אותם ואיך שהם רואים את האחר.

טיפול רגשי לילדים- גיל ההתבגרות

טיפול רגשי מומלץ: מציאת חוזקות אצל ילדים בגיל ההתבגרות

 055-305-9171

טיפול בבעיות רגשיות אצל ילדים ונוער כולל חיזוק הביטחון העצמי שלהם. גם ילדים אשר סובלים מהתפרצויות כעס והתקפי זעם או בדידות ודכאון, דימוי עצמי נמוך,  או בכלל אתגרים בגיל ההתבגרות, לא כדאי לעבור לסדר היום מבלי למצוא פתרונות. בואו להתנסות, הקליניקה שלי נמאת בקריות. אז אם חיפשתם טיפול רגשי בחיפה או טיפול רגשי בצפון, שלחו הודעה ואחזור אליכם.
הרבה ילדים מתקשים בהבעת כישורים חברתיים. ניתן למצוא להם חוגים של העצמה אישית כדי לשפר את המיומנויות החברתיות. אבל בראש ובראשונה הכל מתחיל בתת-מודע. כשלילדים יש מחשבות שליליות ובעיות התנהגות, צריך קודם כל למצוא את הגורם. הרבה ילדים סובלים מחרדה חברתית וזקוקים לטיפול רגשי. שלחו הודעה ואחזור אליכם לגבי טיפול רגשי. 
כל מה שצריך לעשות זה לעזור לילדים ולבני נוער במציאת הרגלים של מנצחים. ברגע שמחדירים לילדים מודעות עצמית, גם הדימוי העצמי שלהם משתפר. אפשר לארגן מפגשי העצמה אישית לילדים ונוער ואפשר פשוט להפגיש אותם עם מטפל שמתמחה בטיפול רגשי לילדים ע"מ לקבל עזרה. שלחו הודעה ואחזור אליכם עם פרטים לגבי חוגי העצמה לילדים ונוער.