ליאורה- מטפלת רגשית NLP בצפון 

NLP טיפול רגשי לילדים ונוער

שמי ליאורה ואני מטפלת NLP ו-REBT (שיטה המבוססת על זיהוי האמונות שלנו, שמייצרות לנו מחשבות לא רלוונטיות, שגורמות לרגשות שלא מועילים לנו ואלה מביאים אותנו לפעול בצורה שלא משרתת אותנו) תוך יישום כלים מעולם ה-NLP והקואצ'ינג של ילדים ונוער.

שיטת ה-NLP מבוססת על העובדה שהמחשבות והרגשות שלנו מניעים אותנו להתנהגויות מסויימות. ברגע שמבינים מתי ואיך נוצרו המחשבות שלנו, ניתן לשנות אותן ע"י "תכנות מחדש" של המוח. במקום דפוסי מחשבה ישנים, ניתן מקום לדפוסי מחשבה חדשים, חיוביים ומועילים. 
יש לי קלניקה שבה אני מקבלת ילדים, נוער ומבוגרים בקרית חיים באווירה אינטימית ונעימה. 
טיפול NLP יעיל מאד כאשר יש רצון להתפתח ולהרחיב את המודעות העצמית, הגשמה עצמית והתמודדות עם אתגרים. 

בקליניקה שלי אני מלווה כאלה שזקוקים לעזרה בכל מיני תחומים כגון עצב וריקנות, פחדים וחדרדות, תקיעות, קושי במציאת זוגיות, ירידה במשקל, התנהגות אובססיבית ועוד. זה בעצם סוג של טיפול רגשי.
לא תמיד יש לנו את היכולת והכלים לפתור את האתגרים שלנו בכוחות עצמנו. תוך 2-3 פגישות אצלי ניתן כבר להגיע להתקדמות משמעותית. חבל שאנשים מסתובבים עם מועקות ורגשות מכבידים. לעיתים רק שינוי בגישה ובנקודת מבט על העולם יכול לחשוף אותנו לפתרונות יצירתיים ולשינוי דפוסי מחשבה והתנהגות. 

מטפלת רגשית לילדים ונוער בצפון

הקליניקה שלי נמצאת בקרית חיים, חיפה. אני משתמשת בקלפי מודעות שדרכם השיחה כבר זורמת לניתוח סיטואציות והבנה יותר רחבה של מה שקורה מסביבינו. ברגע שאנחנו מבינים מה המניע אותנו, מה גורם לנו להתנהגויות מסויימות, כבר עברנו את רוב הדרך ע"מ להשיג שינוי. 

אצל ילדים ונוער התהליך דומה, רק שמשתמשים יותר במשחקים ובחוויות כייפיות וזה בדיוק מה שקורה אצלי בקליניקה. בעזרת משחקי מודעות וקלפים טיפוליים, הפגישות הופכות להיות מעצימות ומקדמות. 

צרו קשר לשיחת ייעוץ ללא התחייבות 

ליאורה 055-3059171

המוח שלנו תמיד מנסה ליצור דפוסים. הדפוסים האלה הופכים להרגלים.

למשל אם נגיע לקורס כלשהו ונשב במקום מסויים, בפעם הבאה שנגיע יהיה לנו הכי נוח לשבת באותו המקום. זה מרגיע ונותן לנו תחושת וודאות.

המוח שלנו בד"כ לא אוהב חוסר וודאות. מבחינת המוח- אי וודאות זה סכנה.

אבל זו בעצם אשליה!

איך להשפיע על התת מודע